Apie sodybą

Kalniaus Sodybos istorija.
Ši sodyba pradėjo kurtis daugiau nei prieš 20 metų, kai buvo nupirktas dar visiškai apleistas sklypas, kuris tęsėsi nuo ežero iki prie dabar stovinčių namelių gale esančios kanalo ir eglių linijos. Per porą metų teritorija buvo išvalyta, išaugo pirma pavėsinė, kiek vėliau - pirmas namelis, kuris stovi iki šiol. Bėgant laikui, nupirktas sklypas kitoje medžių pusėje, su tvenkiniu ir senų sugriuvusių namų pamatais. Sodyba išsiplėtė į šią pusę, kur įsikūrė sodybos savininkų namas. 

Glaudžiai bendravome su vieninteliu savo kaimynu, kuris buvo įsikūręs kitoje ežero pusėje, dėja, kaimyno sodybą sugriovė uraganas "Katia". Nuo tada mes esame vienintelė sodyba šio ežero apylinkėse.

Iš pradžių sodyba buvo nuomojama didėms šventėms, tačiau, supratę, kad tai ne šios sodybos paskirtis, veiklą nutraukėme, ir nuo tos dienos priimame tik ramius poilsiautojus.

2014 metais pas mus atvyko pirmieji žirgai, Kilmingieji Fryzai
2015 metais sodyboje buvo nufilmuota LNK Derliaus Šventė
2016 metais pradėjome nuomoti pirmąjį namelį ir teikti paslaugas su žirgais
2017 metais pradėjome kurti ir vystyti planus statant papildomus poilsio namelius
2018 metais pavasarį baigėme namelių statybą, bei įrengėme bičių terapijos namelį

Nors sodybos namelius nuomojame dar labai trumpai, tačiau jau džiaugiamės tuo, kad galime pasiūlyti aukščiausią kokybę ir aptarnavimą savo klientams.

Jūsų laukiame ištisus metus,
Kalniaus Sodybos komanda.