Fotosesija su žirgais

Apie fotosesiją su žirgais

Fotosesija su žirgais, tai nauja, vis labiau populiarėjanti paslauga, įgaunančios didelį žmonių susidomėjimą. Žirgus nuomojasi ne tik asmeninėms ar teminėms fotosesijoms, labai dažnai kadrai daromi ir porinėse, povestuvinėse, vestuvinėse, mergvakarių, bernvakarių, gimtadienių ar konkursų proga.
Įamžinti kadrai priklauso ne tik nuo modelio, bet ir nuo žirgo, vietos, oro ir kitų aplinkybių.

Naujos ir įdomios patirtys

Fotosesijų metu garantuojamos naujos ir įdomios patirtys su žirgu. Tai tikrai ne kasdieninė veikla, o tikras nuotykis! Dažnai modeliai fotografuojasi ir vandenyje, žirgui taškantis ir siaučiant. Ar galite įsivaizuoti kažką stebuklingesnio nei maudynes su žirgu, kurių akimirkas įamžins patyręs fotografas?


Fotosesija su žirgais leidžiantis saulei

Vieni stebuklingiausių momentų užfiksuojami saulei leidžiantis, kai ji atiduoda paskutinius spindulius, o mes užfiksuojame tai jūsų nuotraukose. Fryzų kontūrai įgauna nuostabią raudoną saulės spalvą - taip nuotraukos įgauna daug šilumos ir jaukumo. Aukščiau esančiose nuotraukose galite matyti keletą mūsų kūrybos fotografijų, kurias fotografavome būtent šiuo, romantišku paros laiku.

​​Fotosesija su žirgais prie jūros

Galime suorganizuoti fotosesiją paplūdimyje, kuri su pasiruošimu, transportavimu dažniausiai užtrunka nuo 3,5 iki 6val. Fotosesijos prie jūros kaina su fryzų veislės žirgu nuo 200€.

Prieš fotosesiją visada klausiami šie klausimai:

Ar teko sėdėti ant žirgo?
Ar jau turėjote fotosesiją su žirgais?
Kiek patirties turite su žirgais?
Kokios Jūs tikitės iš fotosesijos?
Ar turite fotosesijos idėjų?
Taip mes įvertiname kliento norus ir žinome ko siekiame, bei ar tie norai yra realūs atsižvelgiant į raitelio gebėjimus.
Įprastai, fotosesija trunka apie 1 valandą + pasiruošimas fotosesijai, į ką įeina žirgo, bei modelio paruošimas, idėjų suderinimas. Per valandą padaroma apie 100-150 kadrų, nuotraukos būna atrenkamos, redaguojamos, o kiek jų pasiekia klientą priklauso nuo susitarimo. Standartinę fotosesija su žirgu sudaro 10-15 retušuotų nuotraukų, kurios yra pateikiamos per 2 savaites.
*Fotosesijos kaina sutartinė.
​*Fotografuotis galima ir su savo fotografu.