Jodinėjimas žirgais

Jodinėjimas žirgais

Jodinėjimas - tai puiki pramoga ir mažiems ir dideliems. Būdami kartu su žirgu patirsite neužmirštamų įspūdžių, atsipalaiduosite, visiškai atsiribosite nuo kasdieninių minčių ir patirsite kažką nepaprasto! 

Jodinėjimas gamtoje

Jodinėjimas gamtoje ne tik atpalaiduojanti veikla, tačiau gali būti ir ganėtinai ekstremali. Visada jojant raiteliams duodame šalmus, vaikams duosime apsauginę liemenę, nes žirgas nors ir protingas, didelis, treniruotas gyvūnas, tačiau jis gali daug ko išsigąsti. Tačiau, patyręs raitelis drąsiai galės pasimėgauti zovada laukais!

Jodinėjimas dviems

Romantiška pramoga porai, jodinėjimas dviese su trenerio palyda. Pasijodinėjimas prie ežero, leidžiantis vakarinei saulei, kuri maloniai šildo.

Jodinėjimas su pasikeitimu

Puikus variantas šeimai, kurie niekada nesėdėję ant žirgo ir nori pirmą kartą tai patirti. Užsisakius šią paslaugą jojimo sesijos metu gali pasikeisdami joti gali iki 4 žmonių.

Jodinėjimas prie jūros

Ar nesmagu būtų pajoti prie jūros? Ant juodo, kilmingos veislės žirgo, ilgais karčiais, aukšto ir grakštaus? Tai padaryti nesudėtinga, turime priekabą su kuria žirgus galime transportuoti tiesiai ten. Norite prie jūros joti vienas? Neproblema. Norite joti dviese? Neproblema. Norite joti keturiese? Neproblema!

Dėl kainų ir laiko galite tartis telefonu +370 606 72907