Poilsio namelis 1 - Poilsis šeimai su augintiniu

Poilsis šeimai su augintiniu

Stebuklingas tylos, gaivių miško kvapų ir kerinčios gamtos pasaulis. Dviejų aukštų namelis šeimai su vaizdu į beržynėlį ir labai privačia erdve. Čia užuosite atsklindantį mėtų bei vingiorykščių kvapą, o rytine kava galėsite mėgautis erdvioje terasoje. Nenustebkite, jei nubusite kartu su gervių klyksmais atsklindančiais iš kitapus ežero. Raibuliuojantis ežeras ir jauki ramybė, padės užgimti įkvepiančioms idėjoms. Į šį namelį priimsime ir jūsų mylimą augintinį.

Atstumai: Šventoji 18km; Palanga 23km; Klaipėda 40km; Plateliai 42km; Plungė 47km; Liepoja 73km

Namelio kainos

ATVYKIMAS: nuo 14:00 val.
IŠVYKIMAS: iki 12.00 val.

 

4asm.

Augintiniai

Sezonas

Sekmadienį / ketvirtadienį

100€

sutartinai

Penktadienį / šeštadienį

120€

Nesezonas

Sekmadienį / ketvirtadienį

90€

Penktadienį / šeštadienį

100€

ĮSKAIČIUOTA: rankšluosčiai, patalynė, vieta automobiliui, grilius, indai
NEĮSKAIČIUOTA: pirtis, valtis, žirgai, malkos, degus skystis, augintinis, papildomi žmonės, žvejyba
SEZONAS: vasario 10 - vasario 18; birželio 15 - rugsėjo 15; gruodžio 20 - sausio 3.
(Rezervacija tvirtinama tik gavus avansą)
Daugiau informacijos

PAPILDOMI ŽMONĖS: Priimami susitarus, už papildomą mokestį (iki 20€ už 1 asm.), nepageidautinus lankytojus pasiliekame teisę išvaryti
AUTOMOBILIAI: Priimame iki 2 transporto priemonių vienam išnuomotam nameliui, norint atvykti su daugiau automobilių būtina informuoti, nepageidautinus lankytojus pasiliekame teisę išvaryti
AUGINTINIAI: Į šį namelį priimame su augintiniais, tačiau reikia susitarti iš anksto
PAŠALINIAI: į teritoriją neįleidžiami.
RŪKYMAS: Rūkyti draudžiama, išskyrus lauke, prie peleninės.
TRIUKŠMAS: Visada paklausiame savo klientų kokiu tikslu jie atvyksta, nepriimame švęsti nusiteikusių poilsiautojų - tik ramiam poilsiui, triukšmingus, kitiems trukdančius poilsiautojus pasiliekame teisę išvaryti
RAMYBĖS LAIKAS: Nuo 23:00 iki 07:00 triukšmas trukdantis kitiems poilsiautojams netoleruojamas, triukšmingus, kitiems trukdančius poilsiautojus pasiliekame teisę išvaryti arba skirti baudą iki 100€.
Gerbkite kaimynus ir jie gerbs Jus!

Atsiliepimai
"Šis namelis yra puiki vieta pabėgimui nuo visko vieta, viduryje nuostabaus Lietuvos kraštovaizdžio. Mes atvykome naktį, kai buvo pilnatis, kuri apšvietė visą ežerą ir parodė šios vietos magiją. Ir žirgai ir šunys pasitiko mus draugiškai, taip pat labai šaunūs šeimininkai Sofija ir Mindaugas sūkūrė patį nuostabiausią namų jausmą ir šilčiausią pasitikimą. Išmėginome rudenį ir pirtį, bei atsivėsinome ežere. Praleidome kelias dienas namelyje, buvome labai geroje vietoje, su nedideliu atstumu nuo jūros ir Klaipėdos. Namelis yra gražios medinės struktūros su viskuo ko gali tau prireikti, erdviomis patalpomis netgi keturiems žmonėms. Mes grįšime, tas yra faktas."
- Kili Manjaro
"Nuostabi vieta, ramybės oazė: ežeras, miškas, žirgai, bitutės... Šeimininkai labai nuoširdūs, bendraujantys, pakvietė išbandyti žirgų šėrimą ir bičių terapiją - atsipalaidavimas šimtaprocentinis. Jokio triukšmo, tokio TV ar wi-fi - tik gamta ir mes..."
- Jurgita Bulciene
"Labai šauni porelė ir nerealus žirgai ir dar šauniau praleistas laikas jodinėjant ir žvejojant ....grįšim tikrai!!! Ačiū!!"
- ​ Laura Str
"Nuostabu buvo.symet vel atvyksim."
- Gitana Korzanaite Gvazdinskiene
"Puiki aplinka, namelis, nuostabūs žirgai ir šaunūs šeimininkai. Labai patiko, rekomenduoju visiems"
- Karolina Zaronskė
"Ideali vieta ramiam poilsiui. Rekomenduoju tiek šeimoms, tiek draugams."
- Alvydas Klimavicius