Pasivažinėjimas su turistine karieta

Kadangi sodyboje turime žirgus, aplink yra nemažai maršrutų, dalis jų yra nepravažiuojami arba sunkiai pravažiuojami su automobiliu. Kur nepravažiuoja automobilis, ten beveik visada galima pravažiuoti su karieta. Į karietą kinkome fryzų veislės žirgus, visada kinkome porą.

Pasivažinėjimas su dvikinke karieta po apylinkes.

Iki poros valandų trunkantis pasivažinėjimas, kurio metu iš patyrusio vadeliotojo išgirsite apie žirgus, sužinosite vietines lankytinas vietas, jeigu įdomu papasakosime apie ežerą ir ne tik. Ramiai, pasyvus, atpalaiduojantis pasivažinėjimas miškus, laukus ir vietines apylinkes. Poilsiautojams kuriems įdomios grybų ar uogų vietos parodysime kur yra geriausios vietos.

Pasivažinėjimas su karieta iki Darbėnų miestelio.

Norite nuvažiuoti iki mūsų artimiausio miestelio, apsipirkti? Nėra noro važiuoti su mašina? Galima tai padaryti važiuojant su žirgais. Patyręs vadeliotojas nuveš iki artimiausios parduotuvės Jus per mažiau nei pusvalandį ir tuo pačiu patirsite smagią pasivažinėjimo patirtį!

Pasivažinėjimas su karieta iki jūros.

Tai ilgiausias žygis su karieta kurį mes šiuo metu galime pasiūlyti. Važiuotume į Šventąją pro Butingę, toks žygis į vieną pusę užtrukti gali net iki 3 valandų, nes nenorime, kad žirgai persidirbtų. Šio žygio metu vadeliotojas papasakos Jums apie fryzų veislės žirgus, važinėjimą karieta, šalia esančias lankytinas vietas ir kitus įdomius dalykus.

Dėl važinėjimo su karieta kainų ir laiko galite tartis telefonu +370 606 72907